Happy Birthday !!!!!

 VŠECHNO NEJLEPŠÍ VRHU A!

Štěňátkům z vrhu A je právě jeden rok!!! Přejeme jim do budoucna krásný psí život  – zdraví a radost z pohybu, pohodové a chápající páníky a aby všechen čas který se svými lidmi prožijí byl pro ně příjemný, radostný  a nikdy ne nudný! Páníkům přejeme aby se svými pejsky našli společnou lidso-psí řeč, aby si rozuměli beze slov, aby  pochopili  každý pohyb, každé gesto a každý pohled svého psa a každý signál vyslaný od nich byl jejich psem považován za nejdůležitější věc na světě. Možná budete někdy naštvaní a možná budete mít pocit nepochopení a marnosti – buďte trpěliví a věřte že váš pes se vždy snaží s vámi komunikovat, jen je potřeba najít tu spávnou cestu! Hodně štěstí!!!

Níže se podívejte jak pejsci rostli a jak vypadají dnes. Chci vám všem (majitelům pejsků) moc poděkovat za to, že se o své pejsky staráte (věřím že velmi dobře), máte je rádi, věnujete jim svůj čas. Děkuji vám za krásné fotky a za to že jste s námi v kontaktu!

Dharma (Adela E.A.)

Dharma žije v Italské chovné stanici Della Via Francigena. Na internetu na níže uvedených adresách můžeme vidět spoustu jejích krásných profi fotek. Dharma je ze všech štěňátek asi nejpodobnější mámě Gracy. Možná se v budoucnu dočkáme i psích vnoučátek.

http://www.francyssmooths.it/

https://www.facebook.com/profile.php?id=1727474594&sk=photos

Adelaida E.A.

Adeli si u paní Lenky užívá krásné procházky přírodou a tréningy agility. Vyzkoušela už i výstavy. Doufáme, že tento rok ji také budeme moci vidět ve výstavních kruzích a těšíme se na její výstavní a agi úspěchy!

https://www.facebook.com/lenka.balasova.54/photos

Baxík (Adam E.A.)

Z Baxe vyrostl velký psí fešák! Se svou psí kámoškou a páníky chodí na dlouhé procházky přírodou.

Agata E.A.

Agátka nám zůstala nejblíže, doslova jen přes kopec. Chodí pravidelně na cvičák a je moc šikovná. Vyrostla z ní nádherná psí slečna.

Alena E. A.

Ája přišla do rodiny s dvěma dětmi a psí kamarádkou basenji. Myslím, že jsou spolu šťastné.

Albert E.A. (Bertík)

Berťa dělá společnost svému páníkovi, který s ním tráví většinu svého času. Na společné zahradě se potkává s dětmi z rodiny s kterými si užije spoustu společných her.

Albína E. A.

Albína je cestovatelka, fotky od moře jsou z Bretaně…jestli pak já se tam také někdy podívám…

Kajtek (Alex E.A.)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA     OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kajtek je krásný. Se svojí paničkou se v Polsku věnuje výcviku. Doufáme že na jaře půjde také na výstavu a doufáme že v budoucnu bude i uchovněn. Vkládám do něho velké naděje :-).

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*